Blue Monday: najszczęśliwszy dzień w roku na verniro.pl! Sprawdź! ➜
Koniec za

Godziny

Minuty

Sekundy

💳 Raty 10x0% RRSO 0% | 📞 Zadzwoń do doradcy: 666-665-193 

   ⏱ Infolinia czynna pon-nd: 8:00 - 22:00 | 📄 Zamów bezpłatne próbki tkanin

Formy płatności
METODY PŁATNOŚCI

PŁATNOŚCI NATYCHMIASTOWE

Zamówienie możesz opłacić od razu jedną z wybranych metod. Dane do płatności nie będą wymagane lub będą już uzupełnione, co ograniczy ryzyko pomyłki np. przy kopiowaniu numeru konta. Wystarczy, że przeczytasz wypełnione dane i zatwierdzisz płatność, a wpłata zostanie przekazana do naszego sklepu. To pozwoli rozpocząć obsługę Twojego zamówienia bez konieczności czekania na potwierdzenie płatności z banku. 

Płatności w naszym sklepie są w pełni bezpieczne, szyfrowane i używają certyfikatu SSL. Usługi płatnicze świadczy firma Autopay.

 

RATY COMFINO 0%

Robisz zakupy już dziś, a płacisz dopiero w wygodnych ratach 0%. Podczas składania zamówienia zaznaczasz Raty Comfino 0% i potwierdzasz transakcję.  Za Twoje zakupy płaci Comfino, a Ty rozliczasz się z Comfino według ustalonego harmonogramu.  

 

MBANK MRATY

Robisz zakupy już dziś, a płacisz dopiero w wygodnych ratach. Podczas składania zamówienia zaznaczasz mBank mRaty i potwierdzasz transakcję.  Za Twoje zakupy płaci mBank, a Ty rozliczasz się z mBankiem według ustalonego harmonogramu.  

 

BLIK

Automatyczne płatności kodem 6 cyfrowym kodem BLIK.

 

POBRANIE

Płatność przy odbiorze zamówienia.  

  

GOTÓWKA

Płatność przy odbiorze zamówienia w siedzibie firmy.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl